Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Čeština Deutsch
Váš nákupní košík je prázdný!

FARM FRESH Grain Free

FARM FRESH Grain Free

Před více než dvěma lety jsme přišli na trh s naší vlastní značkou TOPSTEIN, konkrétně řadou konzerv Kuře v plechu. Byla to pro nás významná zkušenost. Utvrdila nás v tom, že je opravdu smysluplné nabízet Vám, našim věrným zákazníkům, tu nejpestřejší paletu výrobků s důrazem na maximální kvalitu. Kvalitu, která přispěje ke spokojenosti a zdraví nejen našich zvířecích miláčků, ale i nás chovatelů samých.

V letošním roce, který můžeme hodnotit velmi pozitivně, se díky intenzivní spolupráci s našimi partnery podařilo uvést na trh nabídku olejů Farm Fresh, ale i nabídku vynikajících výcvikových pamlsků Farm Fresh. To ale není vše.

Jsme šťastni, že příští týden uvedeme na trh samostatnou řadu Grain Free krmiv pro psy.

Zúročila se tak naše dvacetiletá zkušenost právě s Grain Free krmivy, které jsme začali nabízet svým zákazníkům v době, kdy takřka nikdo v celé Evropě neměl potuchy, co to ta Grain Free – bezobilná krmiva jsou. A jsou to právě ta, kdysi neznámá bezobilná krmiva, která nejen, že jsou stále populárnější, ale mají  velmi pozitivní vliv na zdraví vašich miláčků. 

Myšlenka vývoje vlastní produktové řady krmiv pro psy byla na stole už před 21 lety, kdy jsme v malém množství začali vyrábět vlastní recepturu. To už je hodně dávná historie.

Po celé dvě desetiletí jsme věděli, že až nastane vhodná doba, přijdeme na trh s jednou či více produktovými řadami, ve kterých zhodnotíme nejen naše dlouholeté zkušenosti, ale i zkušenosti našich přátel, známých, kamarádů či běžných zákazníků, se kterými průběžně konzultujeme jejich potřeby s ohledem na dokonalé zdraví jejich miláčků.

Věděli jsme, že nepůjdeme do vysoko-proteinových krmiv, které jak ukazuje život, nejsou příliš vhodné zejména pro štěňata, starší psy, ale i psy s nízkou aktivitou.

Registrujeme také nářky na módní vícesložková krmiva, která jen proto, aby se nějak odlišila od ostatních, zahrnují do surovinových složení i nejnesmyslnější  ingredience či suroviny s podřadnou jakostí, které se dají levně nakoupit a zakomponované do psích krmiv výhodně prodat.

Ať už jsme tvořili jakoukoliv recepturu, nikdy jsme se nedívali na to, kolik která surovina stojí. Vždy jsme se dívali na to, aby každá surovina kterou použijeme byla v souladu s našim přesvědčením.  I v tom nám pomáhá každodenní kontakt s chovateli.

Čím jsme se při tvorbě nové produktové řady řídili? Stručně by se to dalo nazvat tím, že v jednoduchosti je síla. Ta síla je v použití kvalitní živočišné bílkoviny, živočišných tuků a uhlohydrátů.

Toť základ. Třešničkou na dortu jsou pak ostatní suroviny, vitamíny a minerální látky, které naší nové řadě granulí pro psy dávají punc té nejvyšší kvality, naplňující princip hesla, kterým se 20 let řídíme = špičková kvalita za přijatelnou cenu. Na závěr mi dovolte vyslovit poděkování všem spolupracovníkům a partnerům, kteří přispěli svou troškou do mlýna k tomu, aby světlo světa spatřila řada krmiv pro psy TOPSTEIN FARM FRESH.

 

V Opavě 13.11.2014

Ing. Gerhard Stein