Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Čeština Deutsch
Váš nákupní košík je prázdný!

Fish Crunchies for dogs

Jedinečné granule pro psy s obsahem ryb. Granule Fish Crunchies se vyznačují vysokým podílem živočišných bílkovin a stravitelností. Díky speciální technologii výroby granule nebobtnají a snižují tak riziko torze žaludku Vašeho psa, velmi se osvědčily pro psy s trávícími problémy, a psy trpící průjmem a plynatostí. Granule jsou křupavé a měkčí, jsou proto vhodné i pro starší psy a psy s přijímacími problémy.

Zobrazit:
Řadit podle:
Fish Crunchies for dogs – Puppy and Junior 1 kg, 5 kg, 15 kg
Založeno na 2 recenzích.
Kompletní krmivo pro štěňata a juniory všech plemen Extrémní chutnost krmiva – ani ti nejvybíravější psi neodolají Jednoduchá receptura = minimalizuje riziko vzniku potravinových intolerancí/alergií ..
114Kč
Založeno na 2 recenzích.
Fish Crunchies for dogs – Adult Large Breed 1 kg, 5 kg, 15 kg
Založeno na 3 recenzích.
Kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen Extrémní chutnost krmiva – ani ti nejvybíravější psi neodolají Jednoduchá receptura = minimalizuje riziko vzniku potravinových intolerancí/alergií ..
103Kč
Založeno na 3 recenzích.
Fish Crunchies for dogs – Senior and Light 1 kg, 5 kg, 15 kg
Založeno na 3 recenzích.
Kompletní krmivo pro starší psy a psy s nadváhou Extrémní chutnost krmiva – ani ti nejvybíravější psi neodolají Jednoduchá receptura = minimalizuje riziko vzniku potravinových intolerancí/alergií ..
100Kč
Založeno na 3 recenzích.
Fish Crunchies for dogs – Small/Medium 1 kg, 10 kg
Založeno na 0 recenzích.
Kompletní krmivo pro dospělé psy malých a středních plemen Extrémní chutnost krmiva – ani ti nejvybíravější psi neodolají Jednoduchá receptura = minimalizuje riziko vzniku potravinových intolerancí/ale..
108Kč
Založeno na 0 recenzích.