Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Čeština Deutsch
Váš nákupní košík je prázdný!

O nás

Topstein Pet Foods

 

Návrat k přírodě v podobě farmářského krmiva.

 

Vraťte se s námi k poctivosti krmení v podobě farmářských výrobků. I krmivo pro psy může splňovat podmínky zdravé výživy.

V důsledku globalizace naše civilizace zpohodlněla a naučila se nakupovat nekvalitní, komerční i geneticky modifikované potraviny, jejichž vypěstování se počítá v řádu dnů.

Doba kdy jsme byli velkými rajčaty a obrovskými jablky doslova nadšeni, se už naštěstí alespoň trošičku chvěje v základech a osvícenější z nás se znovu vrací k tradičním hodnotám. Jedním z těchto směrů je i k nákupům čerstvých a vysoce kvalitních potravin. Jednou z možností, kde můžete nakoupit i kvalitní potraviny jsou farmářské trhy.

KDYŽ JSME PŘED VÍCE JAK DVACETI LETY ZAČÍNALI, SNAŽILI JSME SE NAJÍT NA SVĚTĚ TO NEJKVALITNĚJŠÍ, CO BY PROSPÍVALO ZDRAVÍ VAŠICH ZVÍŘECÍCH MILÁČKŮ.

Byl to vlastně jakýsi intuitivní krok do neznáma, v jehož začátku nás čekalo bojování s větrnými mlýny. Jako první do Evropy jsme přišli s pojmem Grain Free krmivo. Byly to legendární produkty na bázi jednoho živočišného proteinu a jednoho druhu uhlohydrátů V té době věc naprosto neznámá, dnes velmi žádaná a uznávaná.

Jako první jsme přišli na evropský trh i s krmivem, jež neslo název Holistic. Nedávno nám vyprávěl vedoucí továrny, která ho vyráběla, jak nakoupili několik set kilo jablek a mrkve, doma je krájeli, aby připravili základ pro první krmivo Holistic. Proč to dělali? No přeci proto, aby měli jistotu garantované kvality. Aby měli stoprocentní jistotu, že to co dali do krmiva pro psy, je na takové kvalitativní úrovni, že by za to mohli dát i ruku do ohně. 

Vždy jsme ale byli popelkou vedle gigantických nadnárodních řetězců vyrábějících prášky, čokolády a další produkty známé z obchodních řetězců na celém světě. Nemohli jsme jim konkurovat nyní, nebude tak tomu ani v budoucnu. Síla gigantické reklamy válcuje ty neosvícené. To co ale umíme je to, že umíme být lepší, umíme nabídnout perfektní služby a servis. Vidíme za sebou markantní výsledky.

TO ČEHO JSME DOSÁHLI A O CO USILUJEME, SE STALO NAŠIM ŽIVOTNÍM POSLÁNÍM!

Vždy jsme se snažili o osvětu našich chovatelů. Jako příklad mohu namátkou uvést publikaci článku „Jak vybrat kvalitní krmivo pro psy,“ či statě o „likvidování  kožních onemocnění.“

V trendu vzdělávání, osvěty chovatelů, nejen v oblasti krmiv, ale i soužití člověka se  psem, aby byl pes příjemným společníkem, který neobtěžuje své okolí, jsme připraveni  nadále pokračovat. Chceme, aby rozumní majitelé psích a kočičích miláčků byli schopni rozpoznat, co je dobré, co je méně dobré, nebo nevhodné a mohli tak svobodně přijímat rozumná rozhodnutí.

Byli jsme tu a jsme tu i nadále pro vás. Jsme tu i pro to, abychom byli připraveni podat Vám v případě vaší potřeby pomocnou ruku.

 Abychom naší dosavadní činnost posunuli o kousek dále a byli neustále vpředu o pomyslný parník, řekli jsme si že vytvoříme samostatnou ucelenou řadu, ve které jsme schopni nabídnout opravdové maso.

POZNATKY, KTERÉ JSME ZÍSKÁVALI PŘES 20 LET, VYÚSTILY K VYTVOŘENÍ NASÍ VLAJKOVÉ LODI TOPSTEIN!

Stále platí heslo, se kterým jsme přišli již při vstupu firmy STAZ s.r.o. na český trh . Tím heslem bylo, je a stále bude: prvotřídní krmivo za přijatelnou cenu.

Víme také, že proces, který jsme zahájili je nekončící. Víme také, že jsme připraveni přicházet s neustále novými podněty a zkušenostmi zakomponovanými do kvalitní potravy, do potravy, kterou můžeme nazvat lokální, farmářskou, s využitím prvotřídních lokálních surovin. Těšíme se zároveň na veškeré poznatky o tom jak jste s námi spokojeni, či nespokojeni. Jsme za tyto poznatky vděčni. Zpětná vazba je přesně to, co nás vzájemně může posunout k stále větší dokonalosti.

Jsme přesvědčeni, že pojmy „přírodní, naturální, lokální suroviny“ či „superprémiová krmiva“ by měly používány pouze v případě, že tomu tak doopravdy je a rozhodně by neměly být zneužívány jen jako pouhý marketingový trik.

Naše firma, je firma rodinného typu, a služby, které si vám dovolujeme nabídnout jsou otázkou naší osobní cti.

  

Ing. Petr Stein

Ing. Gerhard Stein