Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Čeština Deutsch
Váš nákupní košík je prázdný!

StazMedical

Pro zkvalitnění služeb a zdraví Vašich zvířecích miláčků si dovolujeme do nabídky zařadit nutriční doplňky pro psy naší dceřiné, veterinární společnosti StazMedical. V nabídce naleznete jak produkty na ochranu a podporu kloubního aparátu, tak pro posílení imunitního systému, zdravou kůži, srst a další.

Pořídit můžete kupříkladu ostropestřecový olej, který je ideální pro zlepšení trávení, chrání játra, odstraňuje lupenku, napomáhá při hojení ran, zklidňuje zánětlivá onemocnění a má detoxikační účinky. Blahodárné účinky má rovněž lněný olej. Doporučuje se na snížení kožních problémů. Pejskovi jej můžete podávat také pro zdravou a lesklou srst. Dále je vhodný k léčbě a prevenci srdečních chorob, napomáhá trávení a snižování nadváhy či zmírňuje nervozitu. V naší nabídce najdete další doplňky stravy v podobě tobolek. Máme vitamíny na klouby pro psy, pro posílení imunity, pro zdravou kůži a srst, proti potížím při stárnutí.

 

Při péči o srst vašeho čtyřnohého miláčka jistě budete potřebovat šampon. I šampony pro psy najdete v našem e-shopu. Vybírat můžete z několika druhů dle typu srsti. Šampony obsahují přírodní složky, jež jsou šetrné i k citlivé pokožce pejska.

 

Nakupujte v našem e-shopu superprémiové granule pro psy, konzervy pro psy, ale i doplňky stravy, které mají prospěšný vliv na psí organismus.

Zobrazit:
Řadit podle:
Farm Fresh – Linseed Oil 200 ml, 500 ml
Založeno na 0 recenzích.
Lněný olej by StazMedical Omegou-3 nabitý lněný olej Panenský, za studena listovaný, v potravinářské kvalitě Blahodárné účinky na snížení kožních problémů Pro tvorbu zdravé a lesklé srsti ..
149Kč
Založeno na 0 recenzích.
Farm Fresh – Silybum Oil 200 ml, 500 ml
Založeno na 0 recenzích.
Ostropestřecový olej by StazMedical Panenský, za studena lisovaný, v potravinářské kvalitě Napomáhá lepšímu trávení Efektivní při vředovém onemocnění Chrání játra, podporuje tvorbu nových jat..
149Kč
Založeno na 0 recenzích.
Dog Immunity 60 tbl, 120 tbl, 180 tbl
Založeno na 0 recenzích.
DOG IMMUNITY Pro posílení imunity  Ideální podpora zdraví Vašeho psa díky vysokému obsahu účinných látek  Doporučujeme podávat: při onemocnění spojené s poruchami imunity  při č..
360Kč
Od: 314Kč
Založeno na 0 recenzích.
Dog Chondro 60 tbl, 120 tbl, 180 tbl
Založeno na 1 recenzích.
DOG CHONDRO  Pro zdravý pohyb kloubů  Intenzivní účinek díky komlexu látek pro podporu pohybového aparátu  Doporučujeme podávat: rychle rostoucím a velkým plemenům po dobu celého období..
394Kč
Od: 380Kč
Založeno na 1 recenzích.
Dog Skin & Coat 60 tbl, 120 tbl, 180 tbl
Založeno na 0 recenzích.
DOG SKIN & COAT  Pro zdravou kůži a srst  Zdravá, lepší srst a kůže díky vyvážené kombinací přírodních účinných látek Doporučujeme podávat: pro udržení kvality srsti a zdravé pokožky ..
270Kč
Od: 226Kč
Založeno na 0 recenzích.
Dog Geriatrikum 60 tbl, 120 tbl, 180 tbl
Založeno na 0 recenzích.
DOG GERIATRIKUM  Proti potížím při stárnutí  Spokojenější stáří Vašeho psa díky pečlivě vybraným účinným látkám  Doporučujeme podávat: každému psovi, který dosáhl věku 7 let (velká a ob..
305Kč
Od: 299Kč
Založeno na 0 recenzích.
Šampon na dlouhou srst s jojobovým a norkovým olejem 250 ml
Založeno na 0 recenzích.
Šampon pro malá plemena - na dlouhou srst s jojobovým a norkovým olejem Jemný přírodní šampon určený k častému mytí. Dosahuje vynikajících výsledků při odstraňování nečistot a je určený pro všechna pleme..
84Kč
Založeno na 0 recenzích.
Šampon univerzální s olivovým olejem 250 ml
Založeno na 0 recenzích.
Šampon pro střední a velká plemena - univerzální s olivovým olejem  Jemný přírodní šampon určený k častému mytí. Dosahuje vynikajících výsledků při odstraňování nečistot a je určený pro všechna plem..
84Kč
Založeno na 0 recenzích.